Kuzenimle gece yarısı anal sikiş hikayem

Kuzenim Aysun ve aramda geçen sınırsız sikiş hikayemi sizlere anlatmaktan mutluluk duyuyorum.Beğeneceğinizi umarak kıvama gelen kuzenim ile aramdakileri hemen paylaşacağım.Kuzenim Aysun ile yıllarca beraberdik.Hem dayımın kızı hemde kapı komşumuz olmasından dolayı yıllardır ben onun yuvarlak sıkı kalçalarına hastayım.Hep içimden bir gün seni arkadan yapmak istiyorum derdim ve hayallerim nasıl gerçek oldu anlatayım.Öncelikle beraber olduğumuz süre boyunca yıllarca oyunlarda yetişkin olmamıza rağmen arkadan sürter o bu durumu fark etmesine rağmen hiç sesini çıkarmazdı.Hatta götünün nasıl şekil olduğunu bile bilirim.Ara sıra saklambaç oynadığmızda bile saklandığı yere bende girerdim.Arkadan kendime yaslayarak zevk alırdık.Kuzenime arkadan yasladığımda bile saklandığımız yerde nefes alış verişi değişir kalkan sikimi götünde his ederdi.Bir gün dayımın karısı anahtarı evde unutunca geç saat olması nedeniyle bizde kalmak zorunda kalmışlardı.Herkes ayrı odalarda uyurken yengem salonda yattı kuzenim ise benim yanımdaki kanepede uyuya kalmıştı.Ama onun kalçalarını izleyerek azmaya başlamıştım.Bilgisayarın ışığı kuzenimin götüne yansıyor bende bakarak sikimi okşuyordum.Ama artık canıma tak etmişti.
Gece yarısından hemen sonra kalkmış olan sikimi indirmek amacı ile Aysun’u uyandırdım ve de biz konuşmaya başladık. Aysun ile artık seks konuşmaya başlamıştık ve ikimiz birden fena halde azmıştık. Yine eski zamanlarda olduğu gibi çok saçma bir şey bularak onun üstünden yürüdük ve de ben Aysun’un götüne yavaş bir şekilde sikimi değdirmeye başladım. Kalkmış olan sikimi Aysun’un götüne değdirirken ben artık küçük değilim diye içimden düşündüm ve de külotunu indirip göt deliğine alt taraftan sikimi  değdirmekteydim. Aysun ise çok az korkmuştu ancak kontrolü de tamamen bana bırakmıştı korktuğu halde. Aysun’un apış arasından kalkmış olan sikimi küçücük göt deliğine yaslamaya yasladım ancak deliğe bir türlü girmiyordu sikimin kafası. Biraz daha zorladıktan sonra Aysun hemen acıdan dolayı çıkart çıkart demeye başladı. Ama ben de azmıştım ve aşkım hadi biraz daha sabret zevk alacağızdedim. Genç olduğumuzdan dolayı daha göt sikmenin adabını da hiç bilmiyoruz. Aysun’un göt deliğine baya kalın  olan sikimi iyice sokmak için çalıştım ve de yalnızca kafası girebildi. Ben kalın sikimi birazcık daha zorlayınca Aysun’un götünün içine yarısına kadar yerleştirmiştim. küçücük yusyuvarlak olan götünün kenarlarından  tutarak  kendime doğru çekip onu sikmeye devam ettim.

Aysun ise altımda acı içinde sızlamaktaydı ve de içerdekilerden kimse bizi duyup uyanarak yanımıza  gelmesin diye eli ile kendi ağzını kapatmıştı. Ben de bu esnada Aysun’un götünü büyük bir zevk alarak sikmek ile meşgul oluyordum.  Aysun’u kendime doğru çekip hızlı bir şekilde götünü sikerken de Aysun baya sallanıp duruyor idi.  Aysun’un götü çok güzel ve yuvarlaktı. İçine almış olduğu her darbede ileri doğru gidip geliyordu. Ben Aysun’un götünü hızlı bir biçimde sikerken de aniden spermlerimin sikimin ucuna geldiğini hissettim ve de çok büyük bir zevk ile sarsılarak Aysun’un üstüne düştüm. Sonrasında ikimizde yatakta o şekilde hareketsiz ölü gibi yattık. Kalın ve sert sikimi Aysun’un götünün içinde halen bekletiyordum. Sikimi Aysun’un göt deliğinden çıkarttığımda ise götünün içinden benim döllerim akmaya devam ediyordu. Aysun daha sonra hemen banyoya giderek götünü sildi ve temizlenerek tekrar yanıma geldi. Bende peçete ile sikimi temizlemiştim. Ancak ben gece yarısı yani sabaha karşı Aysun’u  yine rahat bırakmadım ve gece bir kez daha siktim. Şimdi de fırsat bulduğumuz her anda telefon ile haberleşerek ilişkimizi yaşamaya devam ediyoruz. Kızlığını da bozacağım onu da başka hikayemde

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir