Eğlencenin sonu grup sikiş ile bitti

Merhaba arkadaşlar.Sizlere anlatacağım grup sex hikayesi tam anlamıyla skandal geçti.Erkek arkadaşım yok ve okuldan arkadaşlar ile gece bir bara gidip eğlenmek istedik.Ben yalnız yaşıyorum uzun süredir ailemden de uzağım.Normalde iş hayatına çoktan başladım ama daha iyi yerlere gelebilmek adına okula gitmeye başladım.Önceden itiraf etmeliyim ki çok kez ilişkiye girdim.Son erkek arkadaşıma da arkadan sokmasın izin vermiştim.Yani her türlü sikişmeyi kaldırabilen bir kızım.Ama bu eğleneceğimiz arkadaşlarım ile böyle bu duruma geleceğimizi aklımın ucundan geçmezdi.Mekanda sözleşerek çok içmemek için karar aldık.Çünkü sapıtmadan çıkışta da bize geçecek hep beraber oyun oynayacaktık.Ama öyle olmadı da tabi.Yaşadığım sex hikayesini asla unutmayacağım.Hemen arkadaşlarımı toparladım.

Hepsini kendi evime davet ettim ve onlarda kabul etti. Hep beraber benim eve geçtik. Eğlencemize ve içkimize burada devam etmeye başladık. Gerçekten de uzun zamandır eğlenmediğimiz kadar eğleniyor ve anın tadını çıkarıyorduk. Tabi bu işin sonu bu kadar ilginç yerlere varır diye hiç birimiz düşünmemiştik. Hepimizin içkiyi fazla kaçırmasıyla birlikte aslında pek te hoş olmayan şeyler yaşadık. Benim yatak odama çıktığım arkadaşım Burak o an çıldırmış ve zevkten gözü dönmüş gibi üzerime geldi ve beni soydu tabi bende ona hiçbir şekilde engel olmadım. Ardından arkadaşım Canan ve Sabri de odaya geldi. Canan da çıplaktı ve yatağa benim yanıma uzandı.Burak ve Sabri bu görüntü karşısında daha da çılgına döndüler tabi. Tam bir grup sex yapacaktık. Önce Burak benim üzerime uzanarak göğüslerimi yalamaya başladı tabi Sabri de Cananın üzerine çoktan uzanmış işine başlamıştı. Onlar için hiçbir sorun yoktu tabi onlar alacakları zevke bakıyorlardı. Göğüslerimden aşağı doğru yalamaya devam eden Burak daha sonra arkamı çevirdi ve beni götümden sikmek için hazırlandı. Bu sırada göz ucuyla baktığım Sabri Canan’ın amına yarağını sokmuştu bile. Burak götümden beni yarağını sonuna kadar sokarak siktikten sonra Sabri’nin işinin bitmesini bekledi ve bir sigara yaktı. İşi biten Sabri de bir sigara yakıp içtikten sonra ikisi birbirleri ile yer değiştirdi. Bu kez Sabri benim üzerimde, Burak’ta Canan’ın üzerindeydi. Sabri önce amımdan yalamaya sonra da göğüslerime çıkmaya başladı.

Yalamalarına bir son veren Sabri amımdan girmek için hazırlandı. Ama sanırım Sabri Burak’tan daha çok fanteziye meraklıydı. Kocaman olan yaraklarını önce bana okşattı ve daha sonra yalamamı istedi. Ben de onun isteğini hiç reddetmeden yaptım. Artık amıma girmek için hazır olan Sabri önce yavaşça bıraktı yarağını amımın içine daha sonrada hızını arttırarak sokmaya devam etti. 10 dakikalık bir git gelin ardından göbeğimin üzerine boşalan Sabri bir sigara daha yaktı ve sigarasını içerken amımdan okşayarak beni de boşalttı.

You may also like...

1 Response

  1. Mesut diyor ki:

    Evli dul bekar kisacasi mutsuz monoton hayat yasiyip dert yanan bayanlar saatlerce sikilip bağırarak bosalmak istiyasaniz ne düşünüyorsunuz hemen arayin beni ozeleacik 24 saat ulasa bilirsiniz deli dolu biraz serseri ruhlu sevgiliniz olmasini isterseniz ben burdayim sizle sevisirken kalcalariniz tokatlamaktan kip kirmizi kufurler icinde sikilip her odada ayri bir pozistonda bagirarak seks yapmak hakkiniz bekliyorum o tatli ami sikip sizi bu yarraga her gun yerim demenizi beklemek icin yas 28 istanbul anadolu yakasinda oturuyorum simdiden o islanmis aminizdan kocaman öptüm sayin bayanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir