Arkadaşın türbanlı annesine sürtmeye başladım

Yıllarca dost olduğum bir arkadaşım vardı.Tabi onun dul ve azgın annesi.Annesi benim de annem gibi olmuştu çünkü sürekli onlarda kalıyordum.Evin yolunu nerede ise unutmuştum.Ümmühan teyze dul bir kadındı ve türbanlı biriydi.Arkadaşımın annesi olmaz ise çoktan nasıl sikerdim diye düşünür iken ara sıra eteğinden taşan götünü izleyerek bende zevke gelir onlarda olsam bile tuvalete gider mastürbasyon yapardım.Göt deliğine eminim kimse dokunmamıştır diye tahmin ediyordum.Kocası aldatınca yalnız kalan kadın profesyonelce nasıl arkadaşımın annesi olsa bile sikiştiğimizi anlayacaksınız.O daracık göt deliğini gördüm.İtiraf ediyorum arkadaşımın annesini siktim ve hatta hala sikiyorum. Neredeyse kız kardeşini sikecektim. Hepsini anlatacağım sizlere.

İş için Ankara’ya gitmiştim. Yazlık bir işti ve 4-5 ay orada kalacaktım. Sedat yine İstanbul’da ailesi ile kalmaya devam ederken ben Ankara’nın dar sokaklarında para peşinde pis adamlar ile takılmak zorunda kalmıştım. Bu 5 aylık yazlık sezon işinde hiç düşünmediğim kadar olgunlaşmış ve kadınlar ile olan muhabbetimi attırmıştım. Çok güzel Ankara’da yaşayan kadınlar ile ilişkiler de yaşamıştım hani. Dönmeye yakın son bir hafta kala falan Sedat ile telefonda konuşup döndüğümü haber verdim.

Bir hafta sonra İstanbul’a geldiğimde uzun zamandır samimi olduğum arkadaşım Sedat beni otogar’da bekliyordu. Beni yine karşılamıştı arkadaşım. Acaba annesini hayallerimde çok siktiğimi söyleseydim veya öğrenseydi tepkisi ne olurdu diye bir an düşünmüştüm ama hemen kendimi toplayıp arkadaşım ile hasret gidermiştim. Sedat beni eve bırak dediğimde ise hayır olmaz bu gece biz de kalacaksın yarın gidersin nereye gideceksin deyince üstelemedim bende açıkcası annesini görmeyi çok istiyordum. Bir fırsatını yakalayıp onu sikmem lazımdı yoksa bana uyku yüzü yoktu.

Sedat evin önüne çektiğinde balkonda annesi bize bakıyordu. El sallayıp içeriye girdik bizde. O kadar hatunu siktim ama şu Ümmühan teyzeyi görünce yine hararet basıyor ve heyecanlanıyordum. Bizi kapıda karşılamıştı arkadaşımın annesi. İçeriye girdimizde Ümmühan abla bana sarıldı ve sıkı sıkı bırakmadı bir kaç saniye. Sikim yine tavan olmuş gögsüme yapışan koca memelerinin yumuşaklığını tenimde hissetmiştim. Nereler de kaldın hınzır seni diye tekrar sarılınca ben de belinden tutup ona sıkıca sarılmıştım. Bu kısa hasret gidermeden sonra yemek yeyip erkenden uyumuştuk. Sabah Sedat beni uyandırıp kanka ben gidiyorum akşam zaten erken geleceğim sen bizde kal dönünce takılırız dedi. Ben de tamam kanka diye uykulu gözler ile onu başımdan saldım.

Aradan 1-2 saat geçmiş olması lazım tam hatırlamıyorum bir eliyle sikime dokunuyordu. Çok fena azmıştım. Bu Ümmühan teyze beni arzuluyormuş meğer diye düşünüyordum. Hala uyuyor numarası yaparak onun daha ne kadar ileri gideceğini görmek istedim. Zaten yazdan kalma bir hava vardı ve sıcak olduğu için üzerime bir şeyler giymemiştim. Altımda da sadece şortum vardı. Ümmühan teyze kalkmış olan kalın yarrağımı şortum dan çıkarıp eliyle dokunuyordu. Memelerini getirip yarrağımı arasına alınca ben artık dayanamadım ve gözlerimi açtım. Ümmühan teyze beni görünce hafifçe güldü ve memeleri ile kalın yarrağımın üzerinde git gel yapmaya başladı. Ben de hiç bozuntuya vermeden memelerinin arasına yarrağımı iteklemeye başladım.

Ayağa kalkıp hemen dudaklarına yapışıp seni çok sikmek istiyordum off diye boynunu yalayıp memelerinin uçlarına dil darbeleri atmaya başladım. Ümmühan teyze ben de seni çok arzuluyordum götüme bulduğun her fırsat da yaslamanın aklıma getirip amcığımı okşuyordum deyince demek hepsinin farkındaydın deyip tekrar dudaklarına öpücükler kondurmaya başladım.

Ümmühan teyze şimdi o yarrağı hissetmek istiyorum içimde giyerek beni yatağ tekrar uzandırıp eline tükürdü ve amcığına sürüp kalın yarrağımı amcığının altına getirip yavaşça oturdu. Off yumuşacık ve sıcacıktı. O kadar hatun siktim bu kadar heyecanlanıp, zevk aldığımı hatırlamıyordum. Ümmühan teyzenin amcığının içinde olan yarrağım dipdiri bir şekilde arkadaşımın annesinin amcığını dövüyordu. Ümmühan teyze kucağımda hopladıkça sallanan memeleri beni daha da şehvetlendirmişti ve belinden tutup hemen onu yatırmıştım yatağa. Bacaklarını elimle iterek amcığını daha da meydana çıkarmıştım. Şimdi o güzel amcık altımda iken kalın yarrağımı amcığının dudaklarından içeri yavaşça itiklemeye başladım.

Ümmühan teyzeyi altımda 10 dakika kadar siktikten sonra ahh ahh şap şap şap sesleri eşliğinde amcığının sıcacık dudaklarının arasına döllerimi boşalmıştım. Arkadaşımın annesini yatak da resmen pestilini çıkararak sert bir şekilde sikerek döllerimi içine boşalmıştım. Ümmühan teyze ile yatak da bir sigara yakıp saatlerce öpüştükten sonra onun amcığınıa bir daha kalın yarrağımı sokup onu defalarca siktim. Artık karı koca gibi olmuştuk. Çoğu zaman Sedat evde yokken onu duvarlara çarpa çarpa sikiyordum.

You may also like...

1 Response

  1. Merhaba ANKARA ANTALYA MANAVGAT KONYA CİVARI BÜYÜK KALIN ALET SEVEN YALNIZ YAŞAYAN KİLOLU KALIPLI İRİ ĞÖGÜSLÜ OLGUN ERKEK ARAYAN ERKEGE SEXSEAÇ SERT SEXS SEVEN AĞZI BAYANLARLA SIRDAŞ OLMAK ŞARTIYLA GÖRÜŞEBİLRİM HEMŞİRE ÖĞRETMENLER TERCİH EDİYORUM HOÇÇAKALIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir